BESEDA

Na kus řeči s Vítězslavem Vurstem 

 

 

Hned při prvním kontaktu na Vás zapůsobí jeho smysl pro humor, nadhled, lehkost a vřelé srdce. 

Řeč je o kaplanovi z mobilního hospice Nejste sami, Vítězslavu Vurstovi. 

Pojďme si v laskavé atmosféře povídat o zvládání péče o nemocné a umírající, o respektu k životu, ale i o jeho cestě k tomuto poslání a jeho vnímání životního smyslu, hodnot a možnostech k radostnějšímu prožití života.

Beseda proběhne ve středu 24. listopadu od 17 hodin v HELEN Soul

Kapacita je omezená, proto doporučujeme včasnou rezervaci.

 

Vstup zdarma pro členy skupiny Žiju dobře

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na soul (a) helen tecka cz nebo +420 730 892 288.

Těšíme se na vás!

 

Kdo je Vítězslav Vurst, B.Th.

Několik let působil jako nemocniční kaplan v nemocnici v Motole, v současné době ve FN Olomouc, kde je také členem paliativního týmu. Má teologické vzdělání a je kazatelem církve adventistů. Více jak deset let působil v humanitární organizaci ADRA v českých i zahraničních projektech. Vede akreditované kurzy se zaměřením na vzájemnou podporu ve složitých životních situacích.

"Jsem rád, že mohu v jiné formě pokračovat v tom, k čemu nás od dětství vedla naše maminka, které nikdy nebylo zatěžko navštěvovat nemocné a staré, podporovat je a pomáhat jim ve složitých, přesto však posledních dnech jejich životů. Jsem přesvědčený že člověk má v každé životní fázi stejnou hodnotu a cítím se poctěn, mohu-li někoho z mých bližních provázet a být podporou těm, kteří jsou pro něho důležití."

Zdroj: https://nejstesami.eu/vitezslav-vurst/

Zpět