INFORMACE

Ochutnejte naše opravdové chlebíčky 

 

IIV_0012

 

Vajíčkový, sýrový nebo řepný? Ochutnejte opravdové chlebíčky.

 V naší vitríně najdete ty nejlepší dobroty - od zákusků, pečiva, domácích zavařených produktů až po naše vymazlené netradiční chlebíčky. Sýrový, řepný, tvarůžkový nebo škvarkový. Pomazánky jsou z lokálních surovin, plné chutí a energie. To je práce cukrářky Karolíny a kuchařského dua Magdaléna a Dan.

„Chlebíček je vlastně náš typický produkt. Pečeme si žitný chléb z vlastního kvásku, nebo bezlepkový low carb z dýňové, lněné a slunečnicové mouky, vyrábíme si sýry a pomazánky, nakládáme zeleninu na dochucení a ozdobení," vysvětluje kreativní kuchařka Magdaléna.

Samozřejmě, že zprvu se zákazníci zrovna nehrnuli. Tým bistra ale počítal s tím, že každá nová cesta se musí prošlapat a ze směru neuhnul. Dnes už se našla početná skupina klientů, kteří dávají přednost třeba řepnému chlebíčku s kozím sýrem nebo vajíčkovému se slaninou před klasickým šunkovým s vlašským salátem, které jsou k dostání v každé jídelně. K oblíbeným patří i chlebíček s tvarůžkovou nebo škvarkovou pomazánkou. Vždy je v nabídce také veganský a bezlaktózový.


Pokud sháníte rychlou svačinku, chutnou večeři, nebo jen tak něco na zub, zkuste originální chlebíčky od nás!

 

Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na bistro (a) helen tecka cz nebo +420 730 892 288 nebo přes rezervační formulář.

Zpět