prostory

Workshopy, přednášky, kurzy,...

Soul

 

Žiju dobře: Energie

Po pestrém září, kdy dozvuky léta začal střídat nesměle ozývající se podzim, nás čeká říjen a s ním i nastupující energie podzimu. Co přesně přinese uvidíme postupem času, nyní už ale víme, na co se můžeme těšit v rámci Žiju dobře.
Číst více

Přednáška: Jak vnímat vlastní energii s Lenkou Minářovou

Navazujeme na téma Harmonie z minulého měsíce, tentokrát budeme hovořit o naší Energii. Jak poznáme, že nám energie odchází? Při čem ji ztrácíme? Jak poznáme na svém těle, že energii máme? Co nám v životě energii bere a co nás naopak sytí? Kde ji můžeme zpětně načerpat a dostat se tak do Harmonie?
Číst více

Žiju dobře:

Celý měsíc září jsme se v Žiju dobře věnovali harmonii, co to pro nás znamená, jak ji v sobě objevit či jak poznat, a také, že už v harmonii nejsme. Dívali jsme se na toto téma pohledem psycholožky, výživové specialistky, lékaře, kreativní kuchařky, fyzioterapeutky, ale i pohledem kouče, zakladatelky našeho projektu, lektorky jógy, ptali jsme se i Vás.
Číst více

Přednáška: Kouzlo prvního okamžiku S Martinou Marvanovou

Využíváte kouzlo prvního dojmu? Jste v harmonii sami se sebou? Na to abyste zaujali, máte pouze 3 vteřiny, tak je nepromrhejte. Odpovědi na tyto otázky najdete na přednášce Martiny Marvanové, somatické koučky sršící energií.
Číst více

Workshop: Hedvábná mandala

Máte tvořivou povahu? Nebo vás malování uklidňuje? Dejte prostor své kreativitě a pojďte s námi prožít jedinečné nedělní odpoledne v zajetí barev a hedvábí. Pod taktovkou Hany Jakubíčkové z hanajdesign.cz se naučíme pracovat s jemnou látkou, abychom si namalovali svou jedinečnou mandalu.
Číst více

Žiju dobře: Harmonie

Skončily prázdniny a před námi je podzim. Nikdo nemá představu, co nás čeká, a to nás vlastně nutí k žití v přítomném okamžiku. Připravili jsme pro vás v HELEN, společně se skupinou Žiju dobře, program pro následující měsíc. Užijte si s námi skvělé babí léto.
Číst více

Žiju dobře: Dovolená, jak často si ji dovolujeme?

Léto je tady, teplé sluneční paprsky nás každý den hladí po těle, bože jak já tohle miluji. :) Všude kolem je tolik vůní, barev, zpívajících ptáků. Příroda je ve své největší síle a já tuto energii cítím v každé buňce svého těla. Cítím, jak se vyčerpané zásobníky plní a plní. Máte to taky tak?
Číst více

Žiju dobře: Laskavost

“Můžeš si laskavě uklidit svůj pokoj?” Pamatujete si tuto větu? Myslím, že něco podobného jsme slyšeli v životě každý. Zkuste si na chvilku (ale opravdu jen na krátkou chvilku) zavzpomínat na to, jaký pocit to ve vás vyvolalo.
Číst více