clanky_uvodni

Vše, co by vás mohlo zajímat

Články

 

Žiju dobře: Vděčnost

Příroda nám letos ještě před první adventní nedělí nadělila krásný dárek. Ne pro všechny a ne za každé situace je první sníh příjemnou nadílkou, ale pro nás v Žiju dobře povětšinou byl. Až na „malé" komplikace, kdy jsme někteří zjistili, že pro návrat domů potřebujeme náhon na všechny čtyři nebo že otevřená kabelka bez zipu prostě není na zimu to nejlepší, to byl okamžik, který nás naplnil pestrými emocemi a vzpomínkami.
Číst více

Žiju dobře: Laskavosti není nikdy dosti

Každý náš den může být plný laskavostí. Těch drobných, zdánlivě obyčejných věcí, které většinou ty, kteří je věnují, nic moc nestojí. Obdarovaným ale mohou změnit (nejen) den. Je jen na nás, zda si jich budeme všímat nebo je přehlédneme.
Číst více

Vánoční cukroví

Stejně jako minulý rok, i letos se vydáme cestou tradičně netradičního cukroví. Jde nám o to, aby cukroví bylo nejen krásné na pohled, ale stejně tak i chutné a poctivé. Potěší navíc každého, kdo trpí alergií na lepek a všechny, kdo chtějí mlsat bez výčitek. Naše vánoční cukroví je totiž zcela bez bílé mouky a bílého cukru.
Číst více

Workshop: Adventní věnce s Pavlínou Šiškovou

Advent klepe na dveře a adventní věnec nebo svícen je nezbytnou nutností. Na našem workshopu si vyrobíme LUXUSNÍ adventní věnec či svícen, který bude krásnou ozdobou celé 4 týdny až do Vánoc. O vedení workshopu se postará Pavlína Šišková z Šiška decor.
Číst více

Beseda: Na kus řeči s Vítězslavem Vurstem

Hned při prvním kontaktu na Vás zapůsobí jeho smysl pro humor, nadhled, lehkost a vřelé srdce. Pojďme si v laskavé atmosféře povídat s kaplanem z mobilního hospice Nejste sami, Vítězslavem Vurstem, o respektu k životu, o jeho cestě k tomuto poslání a vnímání životního smyslu, hodnot a možnostech k radostnějšímu prožití života.
Číst více

Křest knihy Jany Faltýnkové - Život s diagnózou

Křest knihy o skutečném příběhu mladičké bloggerky Jany Faltynkové/Ryšánkové je osobním svědectvím o boji s onkologickou nemocí. Životní příběh maminky, která vyhrála svůj boj s rakovinou díky lásce a podpoře okolí. Přijďte si vyslechnout příběh, který vás chytí za srdce.
Číst více

Ukázková lekce: Yin jóga s Terezkou Górniokovou

Yin jóga je klidnější typ jógy, který se zaměřuje na uvolnění svalů a napětí v těle. Je vhodná pro všechny, kteří se potřebují zastavit. Chcete se dozvědět více a vyzkoušet si ukázkovou lekci Yin jógy?
Číst více

Žiju dobře: Laskavost k sobě nejen o Vánocích

Přednáška s Andreou Smržovou na téma "Laskavost k sobě nejen o Vánocích". Ponoříte se s námi do tajů psychosomatiky a aromaterapie a zjistěte, jak spolu tyto zdánlivě rozdílné oblasti souvisí.
Číst více