clanky_uvodni

Vše, co by vás mohlo zajímat

Články

 

Křest knihy Jany Faltýnkové - Život s diagnózou

Křest knihy o skutečném příběhu mladičké bloggerky Jany Faltynkové/Ryšánkové je osobním svědectvím o boji s onkologickou nemocí. Životní příběh maminky, která vyhrála svůj boj s rakovinou díky lásce a podpoře okolí. Přijďte si vyslechnout příběh, který vás chytí za srdce.
Číst více

Ukázková lekce: Yin jóga s Terezkou Górniokovou

Yin jóga je klidnější typ jógy, který se zaměřuje na uvolnění svalů a napětí v těle. Je vhodná pro všechny, kteří se potřebují zastavit. Chcete se dozvědět více a vyzkoušet si ukázkovou lekci Yin jógy?
Číst více

Žiju dobře: Laskavost k sobě nejen o Vánocích

Přednáška s Andreou Smržovou na téma "Laskavost k sobě nejen o Vánocích". Ponoříte se s námi do tajů psychosomatiky a aromaterapie a zjistěte, jak spolu tyto zdánlivě rozdílné oblasti souvisí.
Číst více

Žiju dobře: Laskavost

Krásně zbarvené listy při procházce příjemně šustí pod nohama a poslední zbytky sluníčka kontrastují s mlhavým oparem. To pravé pro romantiky! Po procházce chladnou přírodou si navíc zasloužíte šálek výborného čaje či kávy. Kde jinde než v Helen.
Číst více

Ukázková lekce: Jízda na koloběžce s Lenkou Fasnerovou

Umíte správně jezdit na koloběžce? Zapojujete všechny potřebné svaly od nohou až po paže? Projeďte se s námi po krásné Olomouci a naučte se techniku tak, aby vaše tělo získalo co nejvíce benefitů.
Číst více

Žiju dobře: Otužování

V dnešním článku bych se ráda podívala na otužování nejen očima průvodkyně životního stylu, ale také pohledem fyzioterapeutky. Nad otužováním jsme se zamýšleli v jednom z minulých článků. Rok utekl jako voda a opět stojíme na začátku té části roku, kdy je možné (a bezpečné) s otužováním začít.
Číst více

Workshop: Kvašení a fermentace

Naše Majda s Kačkou se s vámi na workshopu podělí o své zkušenosti s kvašením a dozvíte se také, k čemu je kvašená zelenina dobrá i po zdravotní stránce. Dozvíte se zajímavé tipy, co všechno lze nakládat, a že to vůbec není žádná věda. Ukážeme vám také, jak si doma naložit zelí, různé druhy zeleniny nebo kimchi. I my totiž rády experimentujeme.
Číst více

Akce: Sushi all you can eat

VYDEJME SE SPOLEČNĚ DO JAPONSKA ZA JEJICH ÚŽASNÝMI SPECIALITAMI! Celý den u nás bude válet sushi master Tomáš Svoboda a ochutnáme nejrůznější dobroty - od sushi, přes tempuru, až po ramen.
Číst více