clanky_uvodni

Vše, co by vás mohlo zajímat

Články

 

Žiju dobře: Laskavost

Krásně zbarvené listy při procházce příjemně šustí pod nohama a poslední zbytky sluníčka kontrastují s mlhavým oparem. To pravé pro romantiky! Po procházce chladnou přírodou si navíc zasloužíte šálek výborného čaje či kávy. Kde jinde než v Helen.
Číst více

Ukázková lekce: Jízda na koloběžce s Lenkou Fasnerovou

Umíte správně jezdit na koloběžce? Zapojujete všechny potřebné svaly od nohou až po paže? Projeďte se s námi po krásné Olomouci a naučte se techniku tak, aby vaše tělo získalo co nejvíce benefitů.
Číst více

Žiju dobře: Otužování

V dnešním článku bych se ráda podívala na otužování nejen očima průvodkyně životního stylu, ale také pohledem fyzioterapeutky. Nad otužováním jsme se zamýšleli v jednom z minulých článků. Rok utekl jako voda a opět stojíme na začátku té části roku, kdy je možné (a bezpečné) s otužováním začít.
Číst více

Workshop: Kvašení a fermentace

Naše Majda s Kačkou se s vámi na workshopu podělí o své zkušenosti s kvašením a dozvíte se také, k čemu je kvašená zelenina dobrá i po zdravotní stránce. Dozvíte se zajímavé tipy, co všechno lze nakládat, a že to vůbec není žádná věda. Ukážeme vám také, jak si doma naložit zelí, různé druhy zeleniny nebo kimchi. I my totiž rády experimentujeme.
Číst více

Akce: Sushi all you can eat

VYDEJME SE SPOLEČNĚ DO JAPONSKA ZA JEJICH ÚŽASNÝMI SPECIALITAMI! Celý den u nás bude válet sushi master Tomáš Svoboda a ochutnáme nejrůznější dobroty - od sushi, přes tempuru, až po ramen.
Číst více

Žiju dobře: Energie

Po pestrém září, kdy dozvuky léta začal střídat nesměle ozývající se podzim, nás čeká říjen a s ním i nastupující energie podzimu. Co přesně přinese uvidíme postupem času, nyní už ale víme, na co se můžeme těšit v rámci Žiju dobře.
Číst více

Přednáška: Jak vnímat vlastní energii s Lenkou Minářovou

Navazujeme na téma Harmonie z minulého měsíce, tentokrát budeme hovořit o naší Energii. Jak poznáme, že nám energie odchází? Při čem ji ztrácíme? Jak poznáme na svém těle, že energii máme? Co nám v životě energii bere a co nás naopak sytí? Kde ji můžeme zpětně načerpat a dostat se tak do Harmonie?
Číst více

Žiju dobře:

Celý měsíc září jsme se v Žiju dobře věnovali harmonii, co to pro nás znamená, jak ji v sobě objevit či jak poznat, a také, že už v harmonii nejsme. Dívali jsme se na toto téma pohledem psycholožky, výživové specialistky, lékaře, kreativní kuchařky, fyzioterapeutky, ale i pohledem kouče, zakladatelky našeho projektu, lektorky jógy, ptali jsme se i Vás.
Číst více