clanky_uvodni

Vše, co by vás mohlo zajímat

Články

 

Přednáška: Kouzlo prvního okamžiku S Martinou Marvanovou

Využíváte kouzlo prvního dojmu? Jste v harmonii sami se sebou? Na to abyste zaujali, máte pouze 3 vteřiny, tak je nepromrhejte. Odpovědi na tyto otázky najdete na přednášce Martiny Marvanové, somatické koučky sršící energií.
Číst více

Workshop: Hedvábná mandala

Máte tvořivou povahu? Nebo vás malování uklidňuje? Dejte prostor své kreativitě a pojďte s námi prožít jedinečné nedělní odpoledne v zajetí barev a hedvábí. Pod taktovkou Hany Jakubíčkové z hanajdesign.cz se naučíme pracovat s jemnou látkou, abychom si namalovali svou jedinečnou mandalu.
Číst více

Žiju dobře: Harmonie

Skončily prázdniny a před námi je podzim. Nikdo nemá představu, co nás čeká, a to nás vlastně nutí k žití v přítomném okamžiku. Připravili jsme pro vás v HELEN, společně se skupinou Žiju dobře, program pro následující měsíc. Užijte si s námi skvělé babí léto.
Číst více

Hledáme posily do týmu

Hledáme nové posily do našeho týmu, chceš se k nám přidat? Možná hledáme právě tebe! Právě teď nabíráme kuchaře, kuchařky, číšníky, servírky a dokonce šéfkuchaře či šéfkuchařku.
Číst více

Žiju dobře: Dovolená, jak často si ji dovolujeme?

Léto je tady, teplé sluneční paprsky nás každý den hladí po těle, bože jak já tohle miluji. :) Všude kolem je tolik vůní, barev, zpívajících ptáků. Příroda je ve své největší síle a já tuto energii cítím v každé buňce svého těla. Cítím, jak se vyčerpané zásobníky plní a plní. Máte to taky tak?
Číst více

Žiju dobře: Laskavost

“Můžeš si laskavě uklidit svůj pokoj?” Pamatujete si tuto větu? Myslím, že něco podobného jsme slyšeli v životě každý. Zkuste si na chvilku (ale opravdu jen na krátkou chvilku) zavzpomínat na to, jaký pocit to ve vás vyvolalo.
Číst více

Žiju dobře: Nechat to být a jednoduše žít

Po dlouhé době jsem vyrazila mimo Olomouc. Na chalupu k lesu. Po několika dnech opět vysvitlo slunce, a tak mi to nedalo, vstala jsem brzy, prošla se bosky ledovou mokrou trávou a našla si kus zeleně zalité sluncem, po které postupně posouvám židli tak, abych měla tu největší dávku tepla.
Číst více

Dobročinná online aukce SPOLU Olomouc

Sdílíme krásnou myšlenku organizace SPOLU Olomouc, která od roku 1995 pečuje o děti i dospělé s mentálním postižením. Proto jsme se rozhodli podpořit dobročinnou online aukci obrazů, jejíž výtěžek poputuje na aktivity organizace. Přijměte tedy tímto pozvání na první Dobročinnou online aukci, kterou pořádá SPOLU Olomouc.
Číst více