zdravy_catering_uvod_1_

 

Zdravý catering, coffee breaky, sharing

 
Potřebujete zajistit catering, oslavu nebo coffee break na míru podle vašich představ, který bude zároveň  respektovat zvláštní výživové směry či intolerance vašich hostů?

Rádi vám připravíme pestré pohoštění plné chutí, vůní a barev, které uspokojí všechny vaše smysly. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv požadavkem na speciální zaměření jídla. Ať si přejete catering pro vegetariány, vegany, ve stylu low carb, raw, bez lepku, bez laktózy nebo zcela bez cukru, bude pro nás radostí vám vyhovět. Samozřejmě můžeme vše přizpůsobit s ohledem na veškeré alergeny. Jen vše potřebujeme vědět při objednávce.

Stejně jako pro bistro, také jídla pro catering a oslavy připravujeme v souladu s naší filozofií – tedy z čerstvých, lokálních, kvalitních a zdravých surovin, z nichž si některé sami vyrábíme. Když nám navíc v přípravě dáte volnou ruku, vykouzlíme pro vás vždy něco netradičního a originálního, na co budou vaši hosté ještě dlouho s úsměvem vzpomínat.

Raut, oslavu, sharing, coffee break nebo cokoliv jiného můžete uspořádat v našich prostorách, případně si můžete cokoliv z cateringu objednat k vám - s dovozem, servisem a personálem od nás, nebo jen k vyzvednutí. Je to jen na vás. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 730 892 288, přes e-mail bistro@helen.cz, nebo přes náš kontaktní formulář.

 

 

zdravý cateringminipoke s červenou řepousladké občerstveníkanapkylehké občerstvenícoffee break