snidane_uvod_1_

Snídaně jsou pro nás základ 
Každý den od 7:30 do 10:00

Snídaně, brunche, svačiny

 

SNÍDANĚ

Kam na výbornou snídani v Olomouci?

Pokud se chcete nechat už od rána rozmazlovat lahodným a poctivým jídlem v útulném prostředí, pak jedině k nám. Záleží nám na tom, abyste nastartovali svůj den vyváženou a lehce stravitelnou snídaní, za kterou vám vaše tělo poděkuje. Pochutnat si u nás můžete na pokrmech slaných, kterým dominují především farmářská vejce, i sladkých. V těch naopak nenajdete žádný bílý cukr ani lepek. Naši snídaňovou nabídku vždy lehce obměňujeme podle sezónních potravin nebo podle nových nápadů našich skvělých kuchařek.

nabídka snídaní

SOBOTNÍ BRUNCH

Soboty se u nás nesou ve znamení celodenní snídaně, které si můžete vychutnávat až do odpoledních hodin. Přijďte si k nám s rodinou nebo přáteli v klidu posedět a nechat se rozmazlovat bohatým brunchem.

Pokud se vám u nás zalíbí, každou sobotu se můžete těšit na obměněnou nabídku.

Zkrátka, v tento den povolujeme uzdu naší fantazie a na jídlech se chceme vyřádit. Vy díky tomu můžete objevovat a ochutnávat stále něco nového. Vždy na vás ale bude čekat královská snídaně s oblíbenými vajíčky na několik způsobů, vynikající káva a k tomu něco sladkého.

nabídka sobotního brunche

 

 

SVAČINY

Stavte se za námi během dne na svačinu, která vás dobije energií a potěší svou čerstvostí.

Velkou část surovin si totiž vyrábíme sami. Díky tomu vás naše jídla vždy překvapí skvělou chutí a zdravým složením. Pochutnat si můžete třeba na našem vlastním lowcarb chlebu, domácích sýrech, tvarozích a pomazánkách nebo na fermentované zelenině. Nezapomněli jsme ani na sladké svačiny, dezerty a dorty, které si u nás můžete dát naprosto bez výčitek. Neobsahují žádný bílý cukr ani lepek a trefí se do chuti všem, kteří vyznávají různé výživové směry.

 

 

banana breadvejce do miskyrýžová kaše s ovocemomeleta s tvarůžkydezerty bez výčitekslané svačinydezerty bez cukru