NĚCO O NÁS

O čem je náš koncept? Také jídlo a z jakých surovin u nás najdete? A proč nemáme otevřeno 7 dní v týdnu? To vše se dozvíte v tomto článku.

 

Bistro Helen a Helen Soul jsme vytvořili s láskou pro všechny, kdo chtějí vnímat život všemi smysly. Je to harmonické místo v jinak pulsující Šantovce, kde můžete zklidnit svoji mysl, načerpat inspiraci a hlavně si dopřát chuťový prožitek bez výčitek.

Uvědomujeme si zásadní vliv stravy a životního stylu na kvalitu života a proto jsme navázali spolupráci s uznávanou poradkyni pro životní styl a výživu Mgr. Kateřinou Gálovou, se kterou konzultujeme naše menu a suroviny, které používáme. Pečlivě připravujeme nízkosacharidová, bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská a veganská jídla bez bílého cukru a mouky. Záleží nám na tom, aby si u nás každý našel to své, proto připravujeme pokrmy respektující Vaše potřeby. A pokud k nám zavítáte a v nabídce naleznete něco, co vám nevyhovuje, jsme schopni a hlavně ochotni daný pokrm upravit. Například, pokud chcete z jídla s rybou udělat vegetariánské, není to problém - jednoduše vyměníme rybu třeba za marinovanou červenou řepu. Stačí se jen zeptat a vždy něco vymyslíme. :)

 

 

 

Zpět