prostory

Menší text

Donec et ullamcorper lorem

Dovětek podstránky

INFORMACE

Nový šéfkuchař, nové plány.

VAŘÍME CELÝ DEN!

Naše bistro rozšířilo otvírací dobu. A s příchodem nového šéfkuchaře Tomáše Juříka i nabídku poledního menu a stálou kartu. Od osmé hodiny ranní zde dostanete sladké i slané snídaně, které doplňuje celodenní nabídka chlebíčků, snacků a dezertů z vitríny. Samozřejmě s výbornou kávou, čaji a domácími limonádami. Obědové menu sestavujeme tak, aby uspokojilo milovníky masa i vegetariány. Až do večera si pak mohou hosté vybrat ze stálé karty několik zajímavých specialit našeho šéfkuchaře včetně nově vylepšeného signature dish – obloženého vývaru.

Tomáš vnesl do kuchyně Helen svěží vítr. Má za sebou praxi ve Švýcarsku a Spojených státech, vařil mimo jiné v pražském podniku Bellevue, michelinské restauraci La Degustation Bohême Bourgeoise, naposledy vedl kuchyně skupiny Collezzione, pod kterou v Praze patří například La Finestra in Cucina nebo La Bottega Bistroteka. Jeho nápady dělají ze zdánlivě obyčejných surovin jídla nevšedních chutí a vzhledu.

Bistro Helen pro vás chystá hned několik novinek. Na začátku dubna jsme si úspěšně vyzkoušeli nedělní brunch, na který se můžete těšit jednou až dvakrát v měsíci. Dále plánujeme na červen první pop up degustaci s kuchařkou Chili Ta Thuy. Tomáš s Chili se pustí do spousty kreativních jídel, nebudou chybět autentická vína, stylový DJ a ještě další překvapení. Více informací najdete včas na našem instagramu a facebooku.

TENTO MĚSÍC SE MŮŽETE TĚŠIT I NA DALŠÍ WORKSHOPY HELEN SOUL

Ve středu 5. 5. od 18:00 vás Magda Tomečková s Katkou Gálovou naučí svačinky a rychlovky do práce a na výlety. Ve čtvrtek 12. 5. od 10:00 budeme hostovat v RC Olivy, kde se naučíte svačinky pro děti od 6-12 let. V sobotu 21. 5. budeme i letos součástí akce Fakultní nemocnice Olomouc - Pohybrady a v pondělí 30. 5. vás opět Magda s Kačkou naučí základy low carb vaření, kde vám kromě jednoduchých receptů i vysvětlí základy tohoto stravovacího směru.

Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat na bistro@helen.cz nebo +420 730 892 288 nebo přes rezervační formulář.