clanky-ziju-dobre 

ŽIJU DOBŘE / ZÁŘÍ 2021

Harmonie

  

Skončily prázdniny a před námi je podzim. Nikdo nemá představu, co nás čeká, a to nás vlastně nutí k žití v přítomném okamžiku. Připravili jsme pro vás v HELEN, společně se skupinou Žiju dobře, program pro následující měsíc. Užijte si s námi skvělé babí léto.

 

citat

Pro vzpomínku na uplynulé léto máme připravenou poprázdninovou soutěž. A na co se může těšit výherce? Na dobroty z HELEN! To zní dobře, ne? Už si probírejte fotečky z léta, já to udělala a těším se, až je s vámi nasdílím.

Určitě nám všem po prázdninách udělá dobře protažení těla. To si užijeme s Pavlínou Pořízkovou a jógou Iyengar (členové Žiju dobře mají vstup na lekci zdarma). Také nás čeká jógová výzva na celý měsíc.
„Jóga je jako hudba: rytmus těla, melodie mysli a harmonie duše vytvářejí symfonii života."  B.K.S. Iyengar

V úzkém kruhu členů skupiny Žiju dobře se setkáme s profesorem Romanem Havlíkem, ředitelem Fakultní nemocnice v Olomouci a budeme s ním debatovat samozřejmě o tom, jak žije dobře, a také o projektu, na kterém pracují a který je podle mne hoden ministerstva zdravotnictví. :) Projekt Ambulance aktivního zdraví je určen pro všechny, kterým záleží na jejich zdravém těle. Mně rozhodně ano! Jak to máte vy? Co jste ochotni pro sebe udělat, abyste zůstali v dobrém zdraví? Členové skupiny, nenechte si ujít jedinečné setkání.

Pro kreativní ženy a dívky (samozřejmě i pro muže) přijede z Jeseníku výtvarnice Hana Jakubíčková, která představí svou tvorbu a naučí nás malovat na hedvábí. Z workshopu si odnesete nejen překrásnou osobní mandalu, ale také příjemný pocit z báječně stráveného nedělního odpoledne.

mandala-foto

Jak se naučit využívat kouzlo prvního okamžiku/dojmu, aneb jak být v HARMONII sám se sebou, nám vysvětlí populární koučka Martina Marvanová. Žena, která srší energií a předává ji dál. Jedinečná příležitost se s Martinou seznámit. Pomáhá měnit osudy, věřte mi.

S HELEN se také můžete v průběhu září potkat i mimo naše stálé prostory. Uvidíme se v Lošově na akci Jak chutná Lošov? Nebo na olomouckých Podběradech v rámci akce festivalu zdraví, kterou pořádá FN Olomouc?

ŽIJU DOBŘE

A teď něco pro ty, kteří se zajímají i o naši skupinu Žiju dobře a rádi by se mezi nás přidali do uzavřené skupiny na Facebooku. :)
Jsme tým lidí kolem bistra HELEN a chtěli bychom se v této skupině podělit o své životní zkušenosti, názory a postoje. Nechceme radit, ale chceme inspirovat a možná i motivovat ke změnám, které mohou mít vliv na kvalitu našeho života. Jsme obyčejní lidé, máme rádi život a užíváme si ho plnými doušky.

Jaká témata vám chceme přinášet? Budou se týkat oblastí.

  • ŽIVOTNÍHO STYLU
  • PODPORY ZDRAVÍ
  • VAŘENÍ
  • STRAVOVÁNÍ a VÝŽIVY
  • POHYBU
  • AKTIVNÍHO ODPOČINKU
  • MYŠLENÍ
 

Pokud vás článek zaujal, přidejte se do naší facebookové skupiny ŽIJU DOBŘEkde budeme podobné věci řešit a diskutovat o nich. Budeme se těšit na váš názor! :) 

Těšíme se na vás v září, přátelé
Helena Morávková s týmem

 

program_zari_2021

 

Na úplný závěr bych ještě chtěla pogratulovat novomanželům Zuzce a Markovi, kteří jsou našimi dlouholetými přáteli a spolupracovníky, k nové životní výzvě. Žijte v harmonii a dobré náladě.

HELENA


 

 

 

Zpět