Přednáška

 Laskavost k sobě nejen o Vánocích 

 

 

Přednáška s Andreou Smržovou na téma "Laskavost k sobě nejen o Vánocích".

MUDr. Andrea Smržová  Ph.D. je lékařkou III. interní kliniky - nefrologické, revmatologické a endokrinologické FN Olomouc.

Ponoříte se s námi do tajů psychosomatiky a aromaterapie a zjistěte, jak spolu tyto zdánlivě rozdílné oblasti souvisí.

Přednáška proběhne ve čtvrtek 11. listopadu od 17 hodin v HELEN Soul

Kapacita je omezená, proto doporučujeme včasnou rezervaci.

 

Cena: 350 Kč (200 Kč pro čeny Žiju dobře)

 

Vstupenky jsou k zakoupení osobně u nás v Bistro HELEN nebo platbou na účet.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na soul (a) helen tecka cz nebo +420 730 892 288.

Těšíme se na vás!

 

Kdo je MUDr. Andrea Smržová, Ph.D.?

Žena, matka, lékařka - internista, revmatolog, aspirantka na atestaci z psychosomatiky.

Kdo jsem? Především lidská bytost - žena na své životní cestě, kde se snažím jít co nejvíce v souladu se svou duší. K tomu, aby tato cesta byla vědomá, jsem prošla různými lekcemi. Zkoušky to jsou jak moje vlastní, také jsem měla a mám to štěstí pozorovat lekce svých blízkých, přátel, pacientů i jen tak lidí na ulici.

Další roli, kterou jsem převzala letos, v roce 2020, je máma. Je to krásná role s krásnými a hlubokými lekcemi trpělivosti, pohledy do zrcadla pěkně zblízka. Je to cesta plná radosti a humoru a velké pravdy o tom, jak být opravdoví.

Dále jsem také lékařka. Je to role, kterou jsem si vysnila v dětství a za kterou jsem si přímočaře šla. Role, ve které se zrcadlí můj příběh jako maličkého dětského pacienta, hluboká touha pomáhat lidem a velká životní cesta, kterou vystihuje heslo: „Od touhy léčit srdce, k léčbě srdcem". Základní moje filosofie v lékařství nyní je, podpořit lidi, aby našli cestu ke svému zdraví sami, pochopili souvislosti. Převzali zodpovědnost za svůj život. Snažím se skloubit klasickou medicínu i jiné směry. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené, ale jinak působím jako revmatolog ve Fakultní nemocnici Olomouc, s 13letou praxí. Jsem také odborná asistentka Lékařské fakulty univerzity Palackého v Olomouci, kde jsem i v roce 2014 dokončila své postgraduální studium. Jsem v přípravě na atestaci z psychosomatické medicíny.

Zdroj: https://artrubikon.com/udalosti/psychosomatika-aneb-proc-je-potreba-komplexni-pristup-k-nemoci

Zpět